Lidé narození ve znamení Býka by ve společnosti, kde všechno patří všem, nikdy nebyli šťastní. Musí mít něco svého!

Znamení býk

V Býku se narodila Marie Terezie i Alžběta II., Madeleine Albrightová a Audrey Hepburn, z mužů například Karel IV., Jan Pavel II., Honoré de Balzac, Karel Kachyňa, Oldřich Kaiser nebo Petr Čech.

Zemský živel

Klidní a vyrovnaní lidé s nohama pevně na zemi se často stávají vůdčími osobnostmi. Jen pozor na výbuch!

PRACOVITOST Už jste se taky někdy přistihli při slastném pocitu přepracování? Existují znamení, která se k němu nikdy ani nepřiblíží, zato vy si umíte práci opravdu užít. Zkuste si někdy naordinovat pauzu a věnujte svůj čas pro změnu svým blízkým, budou příjemně překvapeni.

POŽITKY Dobré jídlo, krásné vůně, luxusní šperky, kvalitní materiály, dokonalá umělecká díla, hodnotná literatura. Přiznejte se, je ve výčtu něco, co vás nezajímá? Pak se tím směrem zkuste soustředit.

STÁLOST Partneři Býků jsou milováni a opečováváni, jen na ně někdy té pohody domova může být až moc. Trochu bohémského vzruchu neuškodí!

ZAHRADA Než malý byt, to raději velký, než velký byt, to raději dům, a když dům, tak se zahradou… Zemní znamení potřebuje být často zabořeno po lokty v hlíně .

MATERIÁLY Tady se netrpí žádné kompromisy. Zařízení, do něhož je Býk schopen investovat nemalé peníze, by mělo vydržet navěky. Nadčasovost a kvalita vítána!

ZÁSOBY POTRAVIN Bohužel se nám do záběru nevešla americká lednice. Z gurmánských nákupů se Býci nikdy nevracejí s prázdnou, a proto je pro ně dostatečný prostor k ukládání úlovků doslova požehnáním.

DETAILY Každá věc, kterou si Býk pořídí do své arény, musí být kvalitní, aby vydržela jak nápor jeho energie, tak i nápor věků. Kvalitní provedení ocení u vodovodní baterie i vypínače.

DOBRÉ SVĚTLO PRO PRÁCI Tak jako jsou Býci pracovití ve své profesi, neumdlévají ani doma. Kdo jiný je schopen o půlnoci zadělat na koláče nebo dát do trouby husičku?

KUCHYŇ Od dobře vybavené kuchyně se odvíjí všechno ostatní. Jídlo je v životě Býků jednou z nejvýznamnějších slastí.

UMĚNÍ Obrazy a sochy jsou důležitou součástí každého interiéru. Býk se smyslem pro skutečné hodnoty si navíc umí i dobře vybrat.

SBĚRATELSKÉ KOUSKY Osobnost se sklonem ke shromažďování krásných nebo zajímavých věcí je třeba nasměrovat a podpořit. Kdo neví kudy kam, najde odpověď v galerii výtvarného umění.

NEJVĚTŠÍ POHOVKA Pohodlí je pro požitkáře Býkova kalibru opravdu důležité. Když se mu nesedí dostatečně pohodlně, je nervózní a  povídání nebo třeba sledování filmu si pořádně neužije.

KRB Oheň je živel, který Býka umí v dobrém slova smyslu rozpálit, ale také v ještě lepším slova smyslu zklidnit.

OBÝVACÍ POKOJ Pokud máte štěstí na podobně založeného partnera, je váš byt nebo dům průtokovým ohřívačem návštěv. Velká pohovka je tak důležitým prvkem, a když jde rozkládat, bývá to dokonalé.

BARVY S červenou je vám to jasné… Býk by se měl uklidňovat raději v blízkosti světle modré, růžové nebo světle zelené barvy a mezi přírodními tóny.

BARVY S červenou je vám to jasné… Býk by se měl uklidňovat raději v blízkosti světle modré, růžové nebo světle zelené barvy a mezi přírodními tóny.

Měla by být pokud možno modulová, abyste ji mohli rozšiřovat. Knihy stále přibývají!

hhh