O barvách v interiéru platí to samé jako o barvách v oblékání a líčení. Když se obklopíte odstíny, které sluší vašemu typu, budete se doma cítit mnohem lépe, protože dokonale podpoří vaši osobnost.

Jaro miluje zářivé TEPLÉ BARVY

Máte světlou pleť, pihy, světlé vlasy a modré oči? Zkuste se obklopit světlými jemnými odstíny bez zbytečných kontrastních přechodů. Zapomeňte na černou a bílou barvu, zbytečně se v ní ztrácíte…

Bydlení & jaro

Vybírejte lehké, svěží barvy jarních květů i listů.

VAŠE BAREVNÁ PALETA Lehce růžová, lososová, tyrkysová, béžová, zlatavá, světlé i medové odstíny hnědé, meruňková, zelenomodrá, teplé odstíny šedé.

VAŠE VZORY Jemné květiny a přírodní motivy.

NEDOPORUČUJEME Velké černé plochy, tmavý nábytek i závěsy, to vše vás doslova utluče. Stejně tak zářivě bílá barva vašemu světlému typu nesluší a vy se v její přítomnosti budete téměř ztrácet. Vaši osobnost nepodpoří ani černobílý kontrast. Uvědomte si, jak se cítíte v černobílém oblečení?

Všechny květinové vzory jsou pro vás to pravé a barva přírodního dřeva bývá to nejlepší, co můžete mít!

Léto miluje studené pastelky

Máte světlou, až olivovou pleť a dobře se opalujete? To by znamenalo, že vás má slunce rádo, protože patříte k letnímu typu. Světlé až středně hnědé vlasy a modré až šedomodré oči vás snadno prozradí…

Bydlení & léto

Pastelové barvy jsou právě hit a nejvíc se hodí právě k vám…

VAŠE BAREVNÁ PALETA Tlumená bílá, šedobílá, světlá šedá, světlá béžová, studená hnědá, citronová a vanilková žlutá, malinově nebo vínově červená, šeříkově fialová, modrá a šedomodrá.

VAŠE VZORY Jemné geometrické vzory nebo elegantní květinové motivy, třeba i společně rafinovaně nakombinované. To vy umíte!

NEDOPORUČUJEME  Černá barva bude ve vaší přítomnosti působit tvrdě, raději se jí vyhněte. S vaší olivovou pletí příliš neladí ani oranžový odstín, je příliš kontrastní.

Jak si představujete opravdové léto? Modrobílá kombinace bude slušet vašemu bytu i vám.

Podzim miluje teplé zemité barvy

Máte zrzavé vlasy nebo jsou aspoň se zlatým nádechem? Jestli se vaše zlatavá pleť sluníčka spíš bojí a lidé kolem říkají, že máte výrazné, zářivé oči, držte se všeho, co sluší podzimnímu typu.

Bydlení & podzim

Barvou letošního roku je bronzová, určená přímo pro vás!

VAŠE BAREVNÁ PALETA Bronzová rezavá, měděná, zlatá, oranžová, olivově i hráškově zelená, hnědá, khaki zelená, korálově červená.

VAŠE VZORY Vaše osobnost nejlépe vynikne v doprovodu dekorativních prvků inspirovaných přírodou, geometrických vzorů a mezi kombinacemi různých struktur přírodních látek a úpletů.

NEDOPORUČUJEME  Vyhněte se šedé a šedohnědé barvě, zvlášť při použití na velkých stěnách, které by vás pak jakoby pohltily. Také černou a bílou používejte jen střídmě.

V pokoji, kde převládají lněné, cihlové, bronzové a teplé hnědé odstíny, budete zářit jako hvězda.

Zima miluje studené kontrasty

Vy o sobě rozhodně nemusíte pochybovat, tmavé vlasy, které jdou až do namodralého odstínu, výrazné oči a světlá pleť vás odlišují od všech ostatních. Vám jediným sluší kontrastní kombinace, tak si je užijte!

Bydlení & zima

Barva na dominantní stěně může být černá nebo třeba modrá.

VAŠE BAREVNÁ PALETA Bílá i černá, výrazná modrá, sytá zelená, barva zralých višní, sytě růžová, zářivá červená, citronově žlutá.

VAŠE VZORY S výraznými barvami souvisí i silné vzory – dopřejte si geometrické tvary, v nichž se barvy navzájem střídají. Tak jako vám sluší velké a dramatické šperky, můžete si svůj byt vyzdobit výraznými doplňky, lustry či velkými vázami plnými exotických květin.

NEDOPORUČUJEME  Vyhněte se šedé a šedohnědé barvě, zvlášť při použití na velkých stěnách, které by vás pak jakoby pohltily. Také černou a bílou používejte jen střídmě.

Interiér poskládaný ze studených odstínů vůbec nemusí působit chladně. Stačí správně míchat různé odstíny.