Jak poznáte, že jste se ocitli v domácnosti, které vládnou zrozenci znamení Ryb? Vše je dokonale sladěno.

Znamení ryb

Ve znamení Ryb se narodili Bedřich Smetana, Ema Destinová, Johny Cash, Victor Hugo, Elizabeth Taylorová, Zlata Adamovská nebo Simona Stašová. Lidé, kteří umí snít i za denního světla.

Otevření kráse

Ryby nemají v oblasti estetična žádné zábrany. Když se jim něco líbí, musí to mít a je jim jedno, co si druzí pomyslí.

STYL Pro vás je doslova radost vyrábět a prodávat hezké věci. Váš vkus je otevřený výstřednostem, fantazii a všemu líbivému. Vedle sebe kladete věci, které k sobě zdánlivě vůbec nepasují. Vy ale dobře víte, že ve výsledku spolu budou dokonale ladit.

MATERIÁLY Jste zrozenci vodního živlu a ten by se měl projevit i ve vašem stylu. Ideálním materiálem je pro Ryby dřevo. Máte rádi i další přírodniny, včetně kamene. Je ale nutné, aby dýchaly „teplem domova“ a nešlo o odosobnělý design.

BARVY Při zařizování se držte barevného spektra od bílé, modré, okrové, béžové až k šedé. A aby váš interiér nepůsobil příliš fádně, přidejte kontrastní červenou. Uvidíte, že byt získá úplně jinou dynamiku.

POHODLÍ Abyste se cítili při lenošení jako v bavlnce, rozložte po sedačce velké množství polštářků. Vy si i nicnedělání umíte užít!

POHOVKA Rozložitá pohovka v neutrální barvě je základ. Barevnými dekoracemi pak můžete obměňovat její vzhled podle aktuální sezony.

UMĚNÍ Umělecké předměty patří k vašemu pocitu spokojenosti. Užívejte si je a dejte jim správný prostor.

OBYVÁK Barva vody nesmí v interiéru Ryb chybět. Skvěle se budete cítit v chladivé a elegantní modro-bílé kombinaci .

POLŠTÁŘKY, DEKY Ryba potřebuje ke svému štěstí spoustu nejrůznějších polštářků, přehozů a dek. Postel pak může vypadat jako královské lože!

DETAILY  Vaší silnou stránkou je cit pro detaily. Hrajte si s jejich barevností, provedením, materiály i motivy.

LOŽNICE Ideálně zařízená ložnice pro Ryby se nese v romantickém duchu. Vyšperkujte si tu svou koberečky, pěknými lampičkami či lenoškou.

PŘÍRODNÍ MATERIÁLY Plasty a jiné umělé materiály k vám nepatří. Nahraďte je recyklovatelnými materiály. Začněte od podlahy a pokračujte až k výměně či renovaci dveří.

DOPLŇKY Keramika, bambusové, proutěné a ratanové doplňky, sklo a vitráže s hrou barevných kontrastů jsou přesně tím, co potřebujete na stabilizaci mysli, ducha i srdce.

VANA Opravdu hodně prostorná vana z přírodních materiálů a nejlépe samostatně stojící – to je to pravé, abyste mohli dokonale relaxovat. Zde jste sami sebou.

DÁREK PRO RYBY: Radost Rybám uděláte velkolepou kyticí i nádherným květinovým vzorem, třeba na polštáři.

hhh