Jako ohnivý živel se na každou změnu vyloženě těšíte. Přiznejte, že už se vám v hlavě rýsuje další přestavba bytu?

Znamení beran

Hans Christian Andersen, Vincent van Gogh, Céline Dion, Eric Clapton, Zdeněk Svěrák a Lucie Bílá patří mezi zrozence Berana. Jsou to lidé činorodí, odvážní a odhodlaní čelit výzvám.

Temperamentní bojovníci

Beran patří k velkým individualistům, kteří rádi všechno dělají vlastníma rukama. Jaká výhoda!

POHODLÍ I když je zrozenec ve znamení Berana velmi pracovitý člověk, který rád opečovává zahradu a neustále něco kutí v garáži, tak doma chce mít svůj klid v uklizeném prostředí bez vlastního přičinění. Že ještě nemáte robotický vysavač? Napravte to!

NEJ DESIGNÉŘI Berani bývají nejlepšími designéry. Mají dokonalý vkus a umí si dům vybavit novinkami, které jsou opravdu originální. Nesnášejí zbytečnou přezdobenost a kudrlinky. Všechno v jednoduché linii s nábytkem, který se dá snadno přestavět. Udělejte si radost k narozeninám novým stylovým kouskem!

BARVY Beran potřebuje mít v interiéru hlavně neutrální, spíše teplé odstíny. Jeho favority jsou hnědá a šedá, které oživuje kontrastními pastelovými tóny.

ŘEMESLO Vybírejte si takový nábytek, který si můžete sami doma sestavit a pak se hrdě chlubit svou šikovností. V obchodech proto spíš sahejte po polotovarech, které si třeba i dolaďte k obrazu svému.

PODLAHA Svou povahou inklinujete k teplým barvám, které prostor ještě více zútulní. A protože máte rádi čistotu bez velké námahy, je pro vás dřevěná podlaha jako stvořená.

DŘEVO Materiály do bytu vybíráte často i hmatem, proto vám vyhovují strukturované povrchy. Cokoliv z přírodních materiálů u vás vždy vyhrává před jakýmkoliv plastem.

SKLO Materiály do bytu vybíráte často i hmatem, proto vám vyhovují strukturované povrchy. Cokoliv z přírodních materiálů u vás vždy vyhrává před jakýmkoliv plastem.

OBÝVÁK Originály jsou pro vás nadevše! Raději si pořídíte jednu designovou vázu než pět lacině líbivých pozlátek.

SVĚTLO Dobrý vkus vás neomylně vede i při nákupu osvětlení. Kombinace industriálních světel s rustikálním nábytkem je dokonalá.

KUCHYŇ Moc dobře víte, že na věcech denního použití se nevyplatí šetřit. Kvalitním vybavením se chlubí hlavně vaše kuchyň, kde trávíte spoustu času.

KVĚTINY Nejste typickým kytičkářem. Moc rostlin v květináči si domů nepořizujete. Raději máte řezané květiny, například frézie. Navíc čerstvé kytky si můžete kupovat denně.

PŘENOSNĚ Jak jsou Berani přímočaří v životě, tak chtějí i bydlet. Interiér by měl být zařízen tak, aby nebylo složité ho obměnit nebo přemístit jinam.

VÝHLED To, že vás příroda nabíjí a venku žijete aktivním životem, by se mělo odrazit i ve stylu vašeho bydlení. Žádné zbytečné závěsy, záclony nebo žaluzie by neměly
bránit výhledu z oken .

ŠATNA Slabost pro neotřelý styl dělá z vašeho domova jedinečný interiér. Vždy chcete alespoň něčím vybočovat.

TIP NA DÁREK PRO BERANA: Originální kousek, jako je třeba tato knihovna, ho určitě potěší.

hhh